Час вибору

12:06, 04-07-2017

Шановний абітурієнте!

У тебе зараз настав одночасно і важкий, і цікавий час. Час вибору... А точніше сказати, настав час вибору свого майбутнього. Вибір завжди зробити складно, адже, від того яким буде твій вибір, залежатиме твоє життя. Сподіваємося ти не станеш сперечатися, що сьогодні не кожна людина може похвалитися тим, що заробляє собі на життя своїм улюбленим заняттям.

Тому, КАФЕДРА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, що займається питаннями зеленої енергетики, пропонує тобі приєднатися до своєї дружньої команди, де кожному знайдеться місце, де кожен зможе розкритися, отримати знання і вміння, що дозволяють через якихось чотири роки впевнено увійти в самостійне життя. Не віриш словам? Правильно робиш. Приходь, і сам все побачиш.

А для того, щоб кожен зміг би себе в рівній мірі реалізувати, вважаємо за необхідне зазначити, що в нашому університеті на спеціальність «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ І РАДІОТЕХНІКА» виділяється найбільша кількість бюджетних місць (130) серед профільних ВНЗ країни. Так, що вибір за тобою.