Засідання кафедри фізики

09:29, 03-07-2017

22 червня на кафедрі фізики проведена методична нарада. На порядку денному два основних питання:

• Звіт викладачів про наукову роботу і написанні науково-методичних посібників. В результаті визначені точні матеріали і терміни, в кінці яких будуть надруковані науково-методичні посібники. Особливу увагу приділено друку посібника «Курс фізика. Частина 2 », в підготовці якого взяли участвие все наукові співробітники кафедри;
  • Від кафедри фізики в додаток до основного курсу для студентів «Адміністрування систем IBM AIX», створюється курс «Безпека мережі і даних на основі систем IBM Power, IBM AIX і IBM Key Management», по яким студенти можуть пройти тестування і отримати сертифікати в центрі сертифікації Pearson VUE в Державному Університеті Телекомунікацій. В процесі навчання студенти будуть використовувати реальне лабораторне обладнання, а саме сервер IBM Power і програмні комплекси корпоративного рівня, надані компанією IBM.