Переваги навчання бакалавра за спеціальністю «Системний аналіз»

10:30, 10-07-2017

Шановні абітурієнти! Кафедра системного аналізу запрошує вас на навчання за популярною ІТ-спеціальністю 124 «Системний аналіз»

Фахівець із системного аналізу є універсальним IT-спеціалістом, який володіє знаннями з різноманітних галузей людської діяльності, у першу чергу, з баз даних і знань, алгоритмізації та програмування, комп’ютерної інженерії, Інтернет-технологій і веб-розробки, економіки та ведення бізнесу.

Переваги спеціаліста з системного аналізу:

• перспективність, орієнтованість на майбутнє та висока доходність професії;
  • широкі та водночас глибокі знання з ІТ-технологій;
  • творчий характер роботи;
  • можливість швидкого кар’єрного зростання;
  • розширення кола корисних знайомств.

Особливості навчання на кафедрі Системного аналізу Державного університету телекомунікацій:

• поглиблена професійна підготовка з англійської мови протягом всього навчання;
  • вивчення основ економіки та ведення власного бізнесу;
  • вивчення методів і засобів ділового спілкування;
  • можливість пройти професійні курси і отримати сертифікати провідних компаній, таких як, Hewlett Packard, Cisco, InterSystems Cache, ІВМ;
  • глибокий рівень підготовки з проектування додатків до баз даних;
  • високий рівень володіння технологіями аналізу даних і знань;
  • безкоштовний WI-FI на території університету;
  • столова з якісним харчуванням та доступними цінами;
  • наявність спорт- та фітнес- залів;
  • широкі можливості для дозвілля.

Якщо вас зацікавила наведена інформація, ваш вибір – спеціальність «Системний аналіз» у Державному університеті телекомунікацій.

Умови прийому:

• наявність середньої або середньої спеціальної освіти;
  • необхідні сертифікати із ЗНО: українська мова та література, математика, історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська або російська);
  • при вступі на основі середньої спеціальної освіти складається екзамен за спеціальністю.

Вартість навчання за семестр – 6450 грн. на денній формі навчання; 3750 грн. – на заочній формі навчання. Можлива помісячна оплата.