Вступна кампанія

10:16, 14-07-2017

12 липня розпочалась всеукраїнська вступна кампанія 2017 року. Саме з цього дня вищі навчальні заклади України приймають від абітурієнтів документи для вступу - в електронній або паперовій формі.

Кафедра Комп’ютерної інженерії запрошує вас завітати в Державний університет телекомунікацій та визначитися з формою навчання та спеціальністю, і одразу ж подати документи на вступ!

Ви матимете змогу ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою університету, поспілкуватися з її співробітниками, а також обрати свій шлях професійної кар'єри. Навчання в Державному університеті телекомунікацій дає вам можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, якісна профільна освіта, отримана в університеті, допоможе вам стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар'єру. Чекаємо на вас!