Мережева академія Cisco Державного університету телекомунікацій

11:10, 15-07-2017

Мережева академія Cisco Державного Університету Телекомунікацій в рамках "Самміту Центрів підготовки інструкторів та підтримки академій" запрошена для участі у відкритих сесіях як ключова навчальна академія провідної компанії Cisco.

Самміт планується до проведення 17 та 18 липня.

На Самміті плануються до розглядання ряд питань з теми навчання та наданання студентам академій найсучасніших знань з професійної спрямованості, але головним питанням, що буде піднято для обговорення та створення прогнозів напрямків дій Мережевих академій Cisco, а, зокрема, безпосередньо і Академії Cisco Державного Університету Телекомунікацій, буде піднято найактуальніше питання останніх днів ІТ суспільства - "Інформаційна безпека в інтернеті". У ході обговорення зазначеного питання виступить з презентацією Голова Правління АПІТУ, Голова Експертної Ради Війск Зв'язку Збройних Сил України - Елліна Шнурко-Табакова.