В Україні розробили радіолокаційну станцію нового покоління 80К6Т

13:48, 04-08-2017

Кафедра Комп’ютерної інженерії повідомляє, що науково-виробничий комплекс “Іскра”  створює дослідний зразок радіолокаційної станції нового покоління 80К6Т, яка працює на твердотільних модулях. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Зазначається. що підприємство ініціювало дослідно-конструкторські роботи за власний рахунок.

"80К6Т відповідає всім світовим стандартам. Зокрема, станція обладнана транзисторним передавачем і має можливість транспортування американським військово-транспортним літаком С-130 Hercules. Саме ці вимоги зазначені практично у всіх міжнародних тендерах на закупівлю РЛС, тому при конструюванні РЛС 80К6Т вони були визначальними", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що станція забезпечує автоматичне виявлення і визначення трьох координат, «прив’язку» сигналів державного впізнання та супровід виявлених цілей на малих, середніх і великих висотах. Крім того, вона видає інформацію про виявлені цілі на командні пункти і сполучені системи.