Вступу на магістратуру через ЗНО на інші спеціальності – на 2018 рік заплановано експеримент зі складання ЗНО з іноземних мов

13:54, 04-08-2017

Кафедра комп’ютерної інженерії повідомляє, що наступного – 2018 року – обов’язкове ЗНО складатимуть не лише вступники на магістратуру з «Права», а й на магістратуру з «Міжнародного права».

З наступного року також проводитиметься експеримент для вступу за результатами ЗНО з іноземних мов (або англійської, або німецької, або французької, або іспанської) на  спеціальності галузей знань:

• «Гуманітарні науки»
  • «Соціальні та поведінкові науки»
  • «Журналістика»
  • «Сфера обслуговування».

«У 2018 році це буде лише експеримент для окремих ВНЗ, а з 2019 року, якщо все вдасться, ця система буде запроваджена на території всієї України. Цього року один з блоків тестування на ЗНО з «Права» – це іноземна мова.

Так, зараз цей блок складає 16тис 606 вступників, зокрема: німецьку – 747, французьку – 139, англійську – 15тис 720 осіб. 286 вступників звільнені від написання тесту з іноземної мови, адже мають мовний сертифікат міжнародного зразка.