Кадрові зміни на кафедрі КСКСТ

11:39, 14-08-2017

На кафедрі Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій відбулися зміни в кадровому складі. На посаду «Старший викладач» був прийнятий Скрипник Володимир Геннадійович.

У 2005 році закінчив з відзнакою Дніпродзержинський державний технічний університет, факультет електроніки та комп'ютерної техніки.

Свою професійну діяльність розпочав у 2007 році в області супутникових телекомунікацій, в компанії «Viasat». Пройшов шлях від установника супутникових антен до керівника національного проекту супутникового телебачення «Viasat Україна».

З 2014 року працював технічним директором у компанії «Tooway Україна» - двосторонній супутниковий Інтернет VSAT.

Є офіційним сертифікованим інсталятором супутникового Інтернету Tooway компанії Eutelsat (Франція)

Має 12-річний практичний досвід і професійні знання в області супутникового телебачення та супутникового Інтернету, брав участь в конференціях і міжнародних виставках по супутниковим телекомунікацій (CSTB - Москва, EEBC - Київ), друкувався і готував статті в сфері супутникових телекомунікацій для спеціалізованих видань Телесупутник, MediaSat, Сателіт.

У серпні 2017 року приєднався до команди ДУТ на посаді старшого викладача кафедри Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій.