Професія «МАРКЕТОЛОГ» - аналіз вакансій на ринку праці

19:33, 25-08-2017

Потреби підприємств у  постійному ретельному аналізі ринку збуту, прийнятті нестандартних рішень у завоюванні споживачів і підвищенні рівня конкурентоспроможності товарів та послуг, веденні ефективної організаційно-економічної маркетингової політики, стрімке поширення маркетингової діяльності у сфері інтернет-простору підвищують привабливість професії маркетолога та при цьому висувають нові вимоги до практичної складової змісту підготовки фахівців з маркетингу.

Оновлена навчальна програма підготовки бакалаврів з маркетингу спрямована на підготовку фахівців, спроможних обрати роботу залежно від власних уподобань:

• для аналітиків – робота в дослідницькій фірмі чи стратегічному відділі компанії;
  • для комунікабельних – успішна кар’єра в сфері комунікативної політики;
  • для творчих особистостей – втілення креативного потенціалу у рекламній агенції чи PR відділі

Затребуваність професії підтверджується наявністю вакансій з відповідних посад.

Пропонуючи вакансії, роботодавці висувають ряд вимог щодо компетенцій свого персоналу.

При цьому, якщо середня заробітна плата, яку пропонують маркетологам, складає 9 034 грн., то в сфері Інтернет - маркетингу вона може досягати 125 тис. грн.

Саме таких фахівців, здатних виконувати складні практичні завдання відповідно до вимог роботодавців,  готують на кафедрі маркетингу у Державному університеті телекомунікацій!