Кафедра Системного аналізу вітає з початком навчального року!

16:13, 30-08-2017

Шановні студенти Державного університету телекомунікацій!

Кафедра Системного аналізу вітає вас із початком 2017-2018 навчального року і доводить до вашого відома результати її підготовки до проведення навчального процесу.

Призначення кураторів. Наказом ректора Державного університету телекомунікацій Толубка В.Б. кураторами навчальних груп по спеціальності 124 – Системний аналіз призначені:

• група САД-11 – Золотухіна Оксана Анатоліївна, старший викладач кафедри;
  • група САД-21 – Тітова Анастасія Юріївна, старший викладач кафедри.

Набір студентів. У липні-серпні 2017 року співробітники кафедри на чолі з новим завідуючим Шушурою О.М. плідно попрацювали у приймальній комісії. На денну форму навчання кафедра набрала 22 студенти на перший курс і 14 студентів – на другий; на заочну – 2 студенти на перший курс.

Поповнення викладацького складу. У серпні 2017 року колектив кафедри поповнився новим співробітником. Наказом ректора Державного університету телекомунікацій Толубка В.Б. на посаду старшого викладача була призначена Золотухіна Оксана Анатоліївна.

Доповіді кафедри. 16-17 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу Державного університету телекомунікацій, на яких доповідав завідувач кафедри про оновлення навчальних програм, набір студентів і готовність  кафедри до нового навчального року. 18 серпня 2017 року відбулися збори науково-педагогічного складу факультету інформаційних технологій, на яких доповідав доцент кафедри Ярцев В.П. 22 серпня 2017 року науково-педагогічні працівники кафедри доповідали про зміст навчальних предметів, які вони планують викладати у 2017-2018 навчальному році і наявність навчально-матеріального забезпечення для їх викладання.