Методичне заняття

08:21, 01-09-2017

28 серпня на засіданні пройшло методичне зайняття за участі представників кафедри менеджменту. Проводив зайняття доцент кафедри менеджменту Сотниченко Володимир Миколайович.

Центральним фактором, який визначає рівень підготовки фахівців у вищій школі, є якість навчального процесу. Досягти необхідних результатів можна тільки, спираючись на сучасні наукові досягнення.

Що стосується навчального процесу, то таку опору треба шукати у дидактиці. І, звичайно, процес навчання повинні здійснювати люди, які впевнено володіють цією наукою. Ця місія покладена на викладачів.

Запропонована мультимедійна презентація сприятиме актуалізації знань про базові дидактичні засади підготовки та проведення аудиторного заняття.

Працівники кафедри щиро вдячні за проведене зайняття та цікаву лекцію.

З повагою, колектив кафедри менеджменту.