Вітаємо з 1 вересня!

15:16, 01-09-2017

Сьогодні відбулося урочисте свято з нагоди Дня знань, яке провів ректор Державного Університету телекомунікацій Толубко В.Б.

На урочистій події присутні представники провідних організаці і компаній, що співпрацюють з Університетом, висловили щирі привітання першокурсникам та працівникам Університету. Було проведено посвячення у першокурсники та вручення студентських квитків.

Дорогі першокурсники та студенти Університету!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня – це один з найбільш зворушливих, хвилюючих і незабутніх днів у житті кожної людини. Для Вас з нього починається світла студентська пора – яскравий і назавжди незабутній період у житті.

Нехай цей навчальний рік стане успішним для всіх наших студентів, особливо для тих, хто в цей день вперше сяде за університетські парти. Опановуйте нові знання, набирайтеся досвіду, прагніть стати висококваліфікованими фахівцями, щоб своєю працею і талантом приносити максимальну користь рідному краю.

Бажаємо студентам – грунтовних знань, гарних оцінок, справжніх друзів, цікавих подій і нових відкриттів! Викладачам  - уважних і допитливих студентів, нових досягнень у роботі, успіхів у всьому, що Вами задумано! Здоров'я, щастя, терпіння і удачі на весь навчальний рік!

З повагою, співробітники кафедри Телекомунікаційних технологій.