День знань в Державному університеті телекомунікацій

15:20, 01-09-2017

1 вересня в Державному університеті телекомунікацій відбулись урочисті заходи з нагоди Дня знань та посвячення в студенти. З цього дня починається офіційний навчальний рік у нашій країні.

До першокурсників з привітальним словом звернулись Ректор Державного університету телекомунікацій д.т.н., професор Толубко В.Б. і провідні фахівці у сфері телекомунікацій та кібербезпеки.

Після урочистих заходів у першокурсників відбулась перша в їх студентському житті лекція - Вступ до спеціальності, на якій вони ознайомлені з сучасними іноваціями та перспективами навчання в Державному університеті телекомунікацій, висвітлені основні переваги навчання за спеціальністю Кібербезпека (спеціалізації – Системи технічного захисту інформації) та перспективи працевлаштування.

Крім того, студенти  познайомились з викладачами та матеріальною базою кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту. Проведені вибори старости групи СЗД-11.