Кафедра маркетингу вітає першокурсників-маркетологів!

00:02, 03-09-2017

1 вересня 2017 року відбулася урочиста посвята у студенти Державного університету телекомунікацій.

Гучними оплесками присутні привітали першокурсників спеціальності «Маркетинг», які з гордістю крокували площею перед університетом з куратором групи - к.е.н., доцентом кафедри маркетингу Євтушенко Наталією Олександрівною.

На першому занятті завідувач кафедри маркетингу, д.е.н., професор Виноградова Олена Володимирівна ознайомила студентів з історією ДУТ і кафедри, інноваційними змінами у системі навчання університету, викладацьким складом кафедри та детально розповіла про переваги та перспективи спеціальності «Маркетинг» у сучасному ринковому середовищі.

Окремо слід відзначити активну участь маркетологів другого курсу у святкуванні Дня Знань, які за власною ініціативою також привітали першокурсників, розповіли про свій успішний досвід навчання та запропоновували їм ознайомчу екскурсію університетом.

Кафедра маркетингу щиро вітає студентів з початком навчального року та бажає їм творчого натхнення, реалізації задумів та наукових досягнень!