Вступна лекція з дисципліни “Іноземна мова”

13:32, 06-09-2017

1 вересня кафедра іноземних мов розпочала свою роботу з  відкритої вступної лекції для студентів-першокурсників, яку професійно та цікаво провів завідувач кафедри іноземних мов – кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Миколайович Семенов. Згідно плану роботи університету на кафедрі ІМ вперше впроваджено проведення вступної лекції з дисципліни "Іноземна мова".

Цікава інтерактивна мультимедійна презентація із заглибленням у нюанси вивчення та навчання іноземній мові та особливості використання міжнародного досвіду в ДУТ не залишила нікого байдужим. Студенти активно та заохочено відповідали на запитання лектора, брали участь у міні-дискусіях та презентували коротку інформацію про себе англійською мовою, а науково-педагогічні працівники кафедри уважно сприймали майстерний виклад матеріалу та зацікавлено обговорювали тонкощі передового досвіду використання сучасної мультимедії, дошки, проблемних запитань, тощо.

Юрій Миколайович звернув увагу слухачів на зміст навчання іноземній мові у ДУТ, який визначається як відповідними сучасними міжнародними рівневими мовними стандартами/нормами, так і кращими передовими мультимедійними рівневими підручниками з англійської мови, підготовленими у Великій Британії фахівцями з Оксфордського, Кембріджського університетів, а також з Міжнародного освітнього Центру “Пірсон”.

Лектор висвітлив можливості студентської молоді ДУТ вивчати іноземну мову поглиблено в  сучасній мультимедійній мовній лабораторії, яка відповідає світовим стандартам і є однією з найкращих в Україні.

Запропонована мультимедійна презентація Ю.М.Семенова сприятиме актуалізації знань про можливості вивчення іноземної мови в Державному університеті телекомунікацій фахово.

Працівники кафедри мали можливість відвідати цю цікаву та інформативну лекцію.