Державний Університет Телекомунікацій

Практичне навчання

З 04.09.2017, тобто вже з перших навчальних днів студенти усіх навчальних спеціальностей Державного університету телекомунікацій проходять практичне навчання за темами налаштуваннь роботи персонального комп’ютера, встановлення операційних систем, підключення девайсів користувача на новітньому тренажері по сбірці та обслуговуванню комплектуючих ПК та на діючих працюючих системних блоках з лабораторії Кафедри Комп’ютерної інженерії.

Дані питання є темами інноваційної дисципліни, що є унікальною дисципліною Державного університету телекомунікацій, «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»

В ході даної дисципліни студенти вже практично навчаються працювати з сучасними системами та засобами, з якими вони зустрінуться в житті обравши напрям кар’єри в ІТ.


Фотографії

Оцініть новину:
11

Читайте також

Кафедра Інформаційних систем та технологій повідомляє, що вступні випробування зі спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології проводи..
21 травня 2018 року старшим викладачем кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін, Яременко Л.В. бул..
Кафедра Системного аналізу запрошує випускників коледжів та технікумів до вступу на сучасну ІТ спеціальність 124 «Системний аналіз».Профес..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 743
^