Державний Університет Телекомунікацій

Практичне навчання

З 04.09.2017, тобто вже з перших навчальних днів студенти усіх навчальних спеціальностей Державного університету телекомунікацій проходять практичне навчання за темами налаштуваннь роботи персонального комп’ютера, встановлення операційних систем, підключення девайсів користувача на новітньому тренажері по сбірці та обслуговуванню комплектуючих ПК та на діючих працюючих системних блоках з лабораторії Кафедри Комп’ютерної інженерії.

Дані питання є темами інноваційної дисципліни, що є унікальною дисципліною Державного університету телекомунікацій, «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»

В ході даної дисципліни студенти вже практично навчаються працювати з сучасними системами та засобами, з якими вони зустрінуться в житті обравши напрям кар’єри в ІТ.


Фотографії

Читайте також

Президент Петро Порошенко підписав Закон України Про основні засади забезпечення кібербезпеки України, прийнятий Верховною Радою України 5 жовтня 2017..
24 жовтня 2017 року о 15:15 відбулося третє заняття гуртка «Інтернет речей своїми руками».В ході даного заняття студенти 3-го та 4-го курс..
25 жовтня в Університеті відбулося традиційне свято – «Візитка першокурсника», на якому наші першокурсники мали можливість розкрити ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 472
^