Державний Університет Телекомунікацій

Практичне навчання

З 04.09.2017, тобто вже з перших навчальних днів студенти усіх навчальних спеціальностей Державного університету телекомунікацій проходять практичне навчання за темами налаштуваннь роботи персонального комп’ютера, встановлення операційних систем, підключення девайсів користувача на новітньому тренажері по сбірці та обслуговуванню комплектуючих ПК та на діючих працюючих системних блоках з лабораторії Кафедри Комп’ютерної інженерії.

Дані питання є темами інноваційної дисципліни, що є унікальною дисципліною Державного університету телекомунікацій, «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»

В ході даної дисципліни студенти вже практично навчаються працювати з сучасними системами та засобами, з якими вони зустрінуться в житті обравши напрям кар’єри в ІТ.


Фотографії

Оцініть новину:
10

Читайте також

Кафедра Системного аналізу запрошує бажаючих прийняти участь у заняттях наукового гуртка «Web-програмування на мові PHP».PHP (препроцесор ..
З метою удосконалення змісту навчання, а саме створення сучасної навчально-лабораторної бази на основі обладнання останнього покоління сучасних програ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 632
^