Державний Університет Телекомунікацій

Практичне навчання

З 04.09.2017, тобто вже з перших навчальних днів студенти усіх навчальних спеціальностей Державного університету телекомунікацій проходять практичне навчання за темами налаштуваннь роботи персонального комп’ютера, встановлення операційних систем, підключення девайсів користувача на новітньому тренажері по сбірці та обслуговуванню комплектуючих ПК та на діючих працюючих системних блоках з лабораторії Кафедри Комп’ютерної інженерії.

Дані питання є темами інноваційної дисципліни, що є унікальною дисципліною Державного університету телекомунікацій, «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів»

В ході даної дисципліни студенти вже практично навчаються працювати з сучасними системами та засобами, з якими вони зустрінуться в житті обравши напрям кар’єри в ІТ.


Фотографії

Оцініть новину:
7
0

Читайте також

Вітаємо Вас з омріяним та бажаним статусом Студента Державного університета телекомунікацій!Для свого навчання Ви обрали найбільш перспективний профіл..
Сьогодні, 13 вересня 2017 року, День програмі́ста — професійне свято програмістів, яке відзначають 256-го дня року.256 - число символічне для пр..
8 вересня 2017 року доцент кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Кирпач Людмила Андріївна провела профорієнтаційну роб..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 217
^