1 вересня 2017 в Університеті проведено урочистий захід, присвячений ДНЮ ЗНАНЬ і початку нового навчального року.

09:45, 11-09-2017

Колектив кафедри Документознавства та інформаційної діяльності щиро вітає усіх студентів з цим святом.

1 вересня традиційно вважається Днем знань. Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя.

• Знання - це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього.
  • Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам'яттю.
  • Доводити людині необхідність знань – це все одно, що переконувати її у корисності зору.
  • Сам час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя - навчайсь!

Вітаємо всіх студентів, викладачів та співробітників з початком навчання!

Особливе привітання адресується студентам, які обрали спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» – будьте наполегливі в досягненні поставлених перед собою цілей!

З повагою до Вас, колектив кафедри.