Колектив кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій вітає з новим навчальним роком!

11:40, 11-09-2017

Шановні колеги, студенти та їх батьки, колектив кафедри МВТ щиро вітає Вас з початком нового навчального року. Викладацький склад бажає Вам успіхів у навчальному процесі, нових цілей, які Ви хочете досягти і головне - міцного здоров'я для реалізації амбіцій!

Ні для кого не секрет що успішне закінчення навчання - це ключ до світлого і продуктивному майбутньому. Ви зможете не тільки реалізувати себе як творча особистість, перед Вами відкривається безмежний світ великих можливостей, в якому Ви можете не тільки користуватися напрацюваннями інших, але і створювати, пропонувати нові рішення!

Ви, шановні студенти, вибрали перспективний напрямок для розвитку - це галузь телекомунікацій. Високі технології - це не тільки сучасні технічні рішення, з якими ми стикаємося з вами кожен день, крім цього це великі можливості для роботи, розвитку і реалізації себе в сучасному технічному світі!

Ми раді вітати Вас в стінах нашого навчального закладу. Щиро сподіваємося на те, що закінчивши навчання в нашому університеті, Ви знайдете своє покликання і реалізуєте себе в якості професіонала області телекомунікацій!

Успіхів Вам і продуктивного навчального року!

Колектив кафедри МВТ

(044) 249-25-04