Державний Університет Телекомунікацій

День відкритих дверей

8 вересня в Університеті відбувся перший у новому сезоні день відкритих дверей. Раді повідомити, що, незважаючи на початок навчального року – період, складний і для учнів, і для вчителів, і для адміністрацій шкіл, учні гімназії № 315 на чолі з завучем все-таки знайшли час завітати до Університету і ознайомитися з особливостями інноваційної системи навчання, матеріально-технічною базою та досягненнями Університету.

Бажаємо нашим гостям успіхів в складанні ЗНО та вдалого вибору майбутньої професії! І, звичайно, чекаємо в числі абітурієнтів, а згодом – і студентів Державного університету телекомунікацій!


Фотографії

Оцініть новину:
7

Читайте також

Одним із важливих складників успішної діяльності кафедри менеджменту є науково-дослідна робота, що визначає її імідж як потужного наукового центру та ..
20-21 грудня 2017 року для студентів – першокурсників викладачами кафедри Маркетингу у межах дисципліни «Групова динаміка і комунікації&ra..
Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки запрошує до навчання на спеціальність «Кібербезпека».Навчання здійснюється за рахунок держа..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 696
^