Державний Університет Телекомунікацій

День відкритих дверей

8 вересня в Університеті відбувся перший у новому сезоні день відкритих дверей. Раді повідомити, що, незважаючи на початок навчального року – період, складний і для учнів, і для вчителів, і для адміністрацій шкіл, учні гімназії № 315 на чолі з завучем все-таки знайшли час завітати до Університету і ознайомитися з особливостями інноваційної системи навчання, матеріально-технічною базою та досягненнями Університету.

Бажаємо нашим гостям успіхів в складанні ЗНО та вдалого вибору майбутньої професії! І, звичайно, чекаємо в числі абітурієнтів, а згодом – і студентів Державного університету телекомунікацій!


Фотографії

Оцініть новину:
7

Читайте також

Робота в області сучасних інформаційних технологій має на увазі знання англійської мови. Сучасні книги з теорії і практики IT видаються англійською, з..
Сучасний і надійний обмін інформацією визначає потребу в побудові ефективної мережевої інфраструктури, яка повинна задовольняти зростаючі вимоги до зв..
Ми пропонуємо вам навчатись на кафедрі «Телекомунікаційних технологій» по спеціальності 171 «Електроніка». Пропонуємо стати фа..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 838
^