Державний Університет Телекомунікацій

День відкритих дверей

8 вересня в Університеті відбувся перший у новому сезоні день відкритих дверей. Раді повідомити, що, незважаючи на початок навчального року – період, складний і для учнів, і для вчителів, і для адміністрацій шкіл, учні гімназії № 315 на чолі з завучем все-таки знайшли час завітати до Університету і ознайомитися з особливостями інноваційної системи навчання, матеріально-технічною базою та досягненнями Університету.

Бажаємо нашим гостям успіхів в складанні ЗНО та вдалого вибору майбутньої професії! І, звичайно, чекаємо в числі абітурієнтів, а згодом – і студентів Державного університету телекомунікацій!


Фотографії

Читайте також

Співробітники кафедри енергоефективних технологій, куратори Трембовецький М.П., Іваніченко Є.В. навчальних груп ТСД-27 і ТСД-17 відповідно, планують в..
Шановні студенти!9 листопада 2017 року відбудутьсявибори:Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій.Голови Студентської ради Навчально-науков..
Важливим завданням студентів ДУТ є вивчення технічної англійської мови. Для подальшої мотивації може бути корисною така інформація.Наскільки складною ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 563
^