Державний Університет Телекомунікацій

День відкритих дверей

8 вересня в Університеті відбувся перший у новому сезоні день відкритих дверей. Раді повідомити, що, незважаючи на початок навчального року – період, складний і для учнів, і для вчителів, і для адміністрацій шкіл, учні гімназії № 315 на чолі з завучем все-таки знайшли час завітати до Університету і ознайомитися з особливостями інноваційної системи навчання, матеріально-технічною базою та досягненнями Університету.

Бажаємо нашим гостям успіхів в складанні ЗНО та вдалого вибору майбутньої професії! І, звичайно, чекаємо в числі абітурієнтів, а згодом – і студентів Державного університету телекомунікацій!


Фотографії

Оцініть новину:
6
0

Читайте також

4 вересня доцент кафедри «Управління інформаційної та кібернетичної безпеки» к.держ.упр. Мужанова Тетяна Михайлівна провела відкрите занят..
1 вересня 2017 року відбулася урочиста посвята у студенти Державного університету телекомунікацій.Гучними оплесками присутні привітали першокурсників ..
Интертелеком - национальный 3G оператор приглашает на конкурсной основе в свою команду Ответственного инженера.Основные требования:Желателен опыт рабо..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 351
^