Студентське життя – це заповітна мрія кожної людини

08:44, 13-09-2017

Прожити студентське життя – це заповітна мрія, що не залишає кожного школяра, та світить перед ним маяком.  Студентські роки асоціюються завжди з такими чарівними словами, як перше кохання, веселощі та молодість. Можна лише заздрити тим, хто вдостоївся щастя пройти цей шлях і відчути всі радості  студентського життя. Університет - один з найголовніших розділів книги під назвою «життя», тому викладачі кафедри Менеджменту піклуються про те, щоб змістовно наповнювати цю книгу протягом усіх років навчання.

12 вересня 2017 року студенти групи МНД-41 кафедри Менеджменту, зібралися разом з куратором групи Шмалій Людмилою Володимирівною, щоб підвести  підсумки минулого навчального тижня та поділитися своїми враженнями, а також  поспілкуватися на тему «Студентське життя – це заповітна мрія кожної людини».

Лише в студентські роки людина починає проживати вже цілком доросле життя, ще не заповнене звичайними проблемами звичайного дорослого будня. Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей. Отож, навчаючись в Державному Університеті Телекомунікацій, кожен студент  може бути цілком впевнений в своєму гарному майбутньому, адже здобуває освіту в престижному, сучасному, перспективному вищому навчальному закладі .

Студентське життя – барвисте та різноманітне, головне не сидіти, склавши руки, а прагнути до знань. Зустріч була цікавою, динамічною та пройшла у гарній атмосфері.