Вітаємо студентів з ДНЕМ ПРОГРАМІСТА!

10:55, 13-09-2017

Сьогодні, 13 вересня 2017 року, День програмі́ста — професійне свято програмістів, яке відзначають 256-го дня року.

256 - число символічне для програмістів, до того ж воно безпосередньо пов'язане з комп'ютерами. Справа в тому, що цифра 256 відповідає кількості чисел, які можна представити у вигляді одного 8-бітного байта - одиниці виміру пам'яті.

Свято неофіційно відзначається в Україні та ряді інших країн, включаючи Аргентину, Ізраїль, Бангладеш, Чилі, Бразилію, Мексику, Австрію, Німеччину, Канаду, Китай, Хорватію, Чехію, Францію, Індію, Бельгію, Австралію, Польщу, Румунію, Ірландію, Італію, Сербію, Словенію, Велику Британію та США.

У невисокосний рік це свято випадає на 13 вересня, у високосний - на 12 вересня.

Кафедра ІПЗ вітає студентів, які обрали своїм фахом спеціальність 121- Інженерії програмного забезпечення і які мріють стати ПРОГРАМІСТАМИ з їх ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!!!

Програміст - звучить не просто гордо, а прибутково та престижно!!!.

Бажаємо Вам, наші любі студенти, в 256-й день року, ще більше матеріального достатку, нових і гідних стартапів, цікавого та насиченого навчання, відмінних проектів, незаїжджених ідей! Нехай в Вашій долі все складеться так, як Ви запрограмували. Нехай ласкаве сонце посміхається Вам тепло і ясно. Нехай здоров'я буде чудовим.

Удачі, успіху і процвітання! З Днем програміста!