DUT Mafia Club

16:18, 14-09-2017

Студентська рада запрошує Вас на захоплюючу гру "МАФІЯ". Цієї п’ятниці о 14:00 в Студентському центрі чекаємо на тебе!

Клуб гравців збирається щоп’ятниці.

Отож чекаємо на тебе та твоїх друзів, для того, щоб позмагатися в хитрості та красномовстві)

Лідер Клубу – Соснова Дана (096-023-11-39)

А для тих хто не знаю, що це за гра, трохи відомостей:

Ма́фія — командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Зав'язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в'язницю всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх.

Унікальність. Гра базується, передусім, на спілкуванні, на обговореннях між учасниками. Тут постійно відбуваються і фактично узаконені обман, підступність, укладання і підле порушение договорів та альянсів. Обговорення ігрової ситуації проходить шляхом сутичок думок у безупинних суперечках, при цьому деякі гравці надають перевагу відмовчуватися, інші — навпаки, занадто активно та гучно приймають участь в обговоренні. Таким чином, гра опиняється нескінченно далеко від безсторонньо поєдинку інтелектів, що є характерним для деяких настільных ігор, і це наближає її до реального життя. Мета гри — вижити своєю командою.