Участь в діяльності спеціалізованої вченої ради Д 26.861.05

14:00, 15-09-2017

14 вересня 2017 року  відбулось засідання спеціалізованої вченої ради Д26.861.05 Державного університету телекомунікацій.

Науково-педагогічні працівники  кафедри Інженерії програмного забезпечення, які є  членами  спеціалізованої вченої ради: завідувач кафедри  Онищенко В.В., доцент кафедри Жебка В.В. та професори кафедри  Ільїн О.Ю. та Шевченко В.Л. прийняли активну участь в роботі ради.

На порядку денному був захист дисертаційних робіт Василенка Володимира Вікторовича та Тітової Анастасії Юріївни, що подавались на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06-інформаційні технології. Молоді науковці продемонстрували актуальність обраної тематики досліджень та глибокі теоретичні знання.

Роботи були гідно оцінені членами спеціалізованої ради ДУТ. На підставі результатів таємного голосування присуджено Василенку Володимиру Вікторовичу та Тітовій Анастасії Юріївні наукові ступені кандидатів технічних наук.

Вітаємо наших колег та бажаємо нових звершень!