Розклад занять для студентів ДУТ через Sked

19:53, 15-09-2017

Студент кафедри Інженерії програмного забезпечення, групи ПД-31, Козиряцький Антон, написав програмний додаток Sked для зручного перегляду розкладу занять ДУТ на смартфонах під Android. Програмний додаток доступний для встановлення через Play Maркет і є безкоштовним.

Історія створення програмного додатку почалась 21 квітня 2016 року, коли в Державному університеті телекомунікацій відбулась загальноуніверситетська студентська наукова конференція «ПРОГРАМУВАННЯ В ІТ». Тоді студенти 1 курсу, групи ПД-11 Козиряцький А.П. та Мовчан П.І. запропонували андроїд додаток DUT Timetable для зручного перегляду розкладу занять нашого Університету.

Доповідь зустріла схвальні відгуки студентів і авторам було запропоновано дати можливість студентам ДУТ користуватись їх програмним продуктом. Приємно відзначити, що після ряду покращень і доповнень Антон довів програмний продукт до логічного завершення.

Вітаємо Антона з втіленням благородної мрії - приносити користь людям своїми вміннями та знаннями! А студентів ДУТ вітаємо з можливістю користуватись зручним програмним додатком!

Завантажити Google play