Стежками Києва

16:39, 18-09-2017

Нещодавно перший курс підприємців Державного університету телекомунікацій разом зі своїм студ. куратором студенткою 2 курсу Кудирко Міленою відвідали Маріїнський парк.

Усі були дуже здивовані коли побачили Маріїнський палац, адже він дуже тривалий час був на реконструкції і всі могли побачити лише зелений паркан. Палац виявився дуже вражаючий, ніби в ньому справді сидить король і королева.

Потім усі пішли фотографуватися до оглядового майданчика, там відкривається надзвичайна панорама, яка перехоплює подих и ти хочеш дивитись на неї вічно. Переходячи через міст кохання всі одразу ніби стали замисленими і думками поринули у спогади, хтось був сумним, а хтось просто мило всміхався, але всі отримали емоції і це головне.

Спускаючись до стадіону ім. В.Лобановського, хлопці почали обговорювати легендарні матчі ФК Динамо Київ та інших футбольних команд, почали розповідати свої футбольні історії і як їм це все подобається.

Коли ми підійшли до лялькового театру та проходили маленькі пам'ятники казкових героїв нашого дитинства, то захотілось знову стати маленькою дитиною та передивлятися вистави з щирою вірою, що це все є насправді.

Завершуючи прогулянку всі ділились враженнями, зрозуміли, що дізнались більше один про одного і надалі планували частіше збиратись і відвідувати цікаві та незвичайні куточки міста Києва.