Методична робота кафедри

15:42, 21-09-2017

19 вересня 2017 року на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту згідно плану роботи кафедри відбулося відкрите заняття доцента кафедри Тихонова Юрія Олександровича. Для студентів першого курсу Навчально-наукового інституту захисту інформації, що вивчають дисципліну «Теорія кіл і сигналів в інформаційному та кіберпросторах», була прочитана лекція на тему «Аналіз сталих процесів в електричних колах синусоїдального струму».

На лекції були присутні директор Навчально-наукового інституту захисту інформації Довбешко С.В., завідувач кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Лазаренко С.В., викладачі та аспіранти кафедри. Лекція проведена на належному науковому та методичному рівні. Під час викладання лекції студентам доведено іноваційність у змісті навчання, досягнення університету у підготовці кваліфікованих фахівців з кібербезпеки. У ході лекції були використані сучасні технічні та мультімедійні  засоби. За проведенням відкритої лекції можливо було спостерігати дистанційно, за допомогою встановлених відеокамер.