Наукова діяльність кафедри

08:29, 22-09-2017

Новий навчальний рік вже розпочався, планово проводиться педагогічна діяльність по удосконаленому змісту навчання, та разом з тим співробітниками кафедри ведеться активна наукова діяльність. Зокрема, наукову доповідь професора кафедри Семенка А.І. включено до Третього науково-технічного форуму науковців України та Китаю. У зв’язку з цим, професор Семенко А.І. запрошений для участі у Форумі, який проходитиме 25-29 вересня в місті Харбін, Китай.

Під час попереднього, 2-го форуму, що був проведений 5—7 липня 2016 року на базі Харбінського політехнічного університету під гаслом «Нове майбутнє — нова ідея Шовкового шляху», понад 80 українських науковців продемонстрували китайським колегам перспективні напрямки для наукової співпраці в сферах матеріалознавства, космічних технологій, радіолокації тощо.

Харбінський політехнічний університет являє собою один з провідних китайських вищих навчальних закладів, який також займає 7-ме місце у світовому рейтингу технічних університетів.

Одним з ключових питань, що будуть обговорюватись представником нашого університету з керівництвом Харбінського політехнічного інституту буде питання щодо науково-технічної співпраці із укладенням відповідного договору між нашими навчальними закладами.

Колектив кафедри бажає Анатолію Іларіоновичу вдалої поїздки та плідної наукової роботи!