Watson Kyiv Summit 2017

09:17, 22-09-2017

21 вересня в Києві відбувся щорічний захід компанії IBM – Watson Kyiv Summit 2017, головною темою якого були когнітивні технології. На саміті було зазначено, що когнітивні технології змінюють спосіб життя та праці сьогодні. Вже зараз здійснюється трансформація цифрових технологій та перехід у когнітивну епоху.

На даному саміті взяли участь студенти – майбутні фахівці з кібербезпеки, на чолі з доцентом кафедри Гаховим Сергієм Олександровичем.

Слухачі узнали, як можна застосовувати хмарну платформу ІBM Bluemix для створення, запуску та управління додатками, а також, що таке Deep Learning (глибоке навчання).

Необхідно сказати, що з початку нового навчального року викладачі та студенти третього та четвертого курсів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки беруть участь у програмі IBM Academic Initiative та вивчають продукти IBM Security.

Дякуємо за запрошення та допомогу координаторові IBM Academic Initiative Даньку Олександру Миколайовичу.