Офіційне знайомство в неофіційній атмосфері

11:12, 22-09-2017

Кожен з нас потребує підтримки коли ми починаємо новий етап нашого життя: нове місце навчання, роботи або проживання. Особливу увагу потрібно приділяти першокурсникам, які ще вчора були абітурієнтами і вибирали ВНЗ для вступу.

Незважаючи на те що кожен викладач університету телекомунікацій завжди готовий піти назустріч студенту, відповідальне завдання по згуртуванню колективу лежить на плечах куратора та студентської ради.

Так, студентами старших курсів було прийнято рішення познайомитися з групою ТСД-13 у відмінній від навчання атмосфері провівши декілька годин на ролердромі. Дана зустріч допомогла не тільки куратору групи познайомитися особисто з кожним зі своїх підопічних, а й студентам пізнати один одного ближче, знайти спільні інтереси і просто провести час з користю для здоров'я.

Як результат даного заходу можна відзначити головне - формування дружнього колективу!

Куратори груп і члени студентської ради ще не раз будуть організовувати подібні зустрічі в не офіційній атмосфері для студентів Державного університету телекомунікацій!

Колектив кафедри МВТ

(044)-249-25-04