День відкритих дверей!

13:08, 22-09-2017

Завдяки співпраці доцента кафедри Інженерії програмного забезпечення Шевченко Світлани Миколаївни та декана факультету Інформаційних технологій Бондарчука Андрія Петровича з навчально-виховним комплексом «Спеціалізованою школою І ступеня-гімназія» №143 Оболонського району  та школою міста Буча  на цьому тижні до нас завітали на екскурсії учні 10 та 11 класу з батьками.

Під час екскурсій Університетом школярі побачили «ІТ-кафетерій», аудиторію HP та аудиторію з обладнанням для мобільного зв’язку 3G, побували в центрі Pearson VUE, лабораторіях Сisco та Кібербезпеки, подивились навчальні аудиторії кафедри Інженерії програмного забезпечення.

Зацікавлені учні заповнили анкети, що дає їм можливість отримувати актуальну та свіжу інформацію про наш Університет, про підготовче відділення про гуртки та тренінги.

Домовитись про екскурсію можна за тел. 249-25-45 (Коба Андрій Борисович).

Запрошуємо на екскурсію до Університету!

Фотографії