Вітаємо Сазонову Світлану Володимирівну з успішним захистом кандидатської дисертації

11:16, 25-09-2017

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає доцента кафедри Сазонову Світлану Володимирівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами на тему «Організаційно-економічний механізм надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами.».

Захист відбувся 19 вересня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 у Державному університеті телекомунікацій.

Дисертація присвячена розробці та обґрунтуванню теоретичних і методичних засад вдосконалення організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами.

У роботі з’ясовано сутність організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами. Уточнено складові організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами та їх особливості. Оцінено їх пріоритетність для телекомунікаційних підприємств з позиції надання загальнодоступних послуг. Визначено критерії та систему показників оцінки організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг.

Ідентифіковано атрибути зовнішнього середовища функціонування організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами. Охарактеризовано стан та виявлено тенденції розвитку організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами. Здійснено діагностику організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами.

Розроблено рекомендації щодо гармонізації організаційно-економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами. Запропоновано напрями модернізації державного регулювання діяльності роботи телекомунікаційних підприємств при наданні загальнодоступних послуг. Обґрунтовано модель реалізації організаційно- економічного механізму надання загальнодоступних послуг телекомунікаційними підприємствами з використанням державно-приватного партнерства.

Бажаємо Світлані Володимирівні не зупинятися на досягнутому, натхнення та сил для підкорення нових вершин!

Також висловлюємо найщиріші вітання науковому керівнику - завідувачу кафедри менеджменту, доктору економічних наук, професору Гудзь Олені Євгенівні з поповненням в рядах наукової школи!

Фотографії