Центр обробки даних «в одній коробці»

10:11, 27-09-2017

Кафедра Комп'ютерної інженерії вже кілька років тісно співпрацює з компанією Cisco - світовим лідером з продажу мережевого обладнання і тому, про всі новинки в компанії Cisco ми дізнаємося в числі перших. Сьогодні ми познайомимося з новинкою системою Cisco HyperFlex.

Система Cisco HyperFlex надає готове гіперконвергентне рішення, що об'єднує програмно-яка визначається мережу і обчислення з платформою даних Cisco HX нового покоління. В основі цієї системи - платформа Cisco UCS.

Cisco HyperFlex робить робочі процеси ефективніше і підвищує адаптивність вашого ЦОД, розкриваючи потенціал гіперконвергентної інфраструктури.

Доступ до запису вебінару "Гіперконвергентна інфраструктура Cisco HyperFlex" ви можете отримати абсолютно безкоштовно, зареєструвавшись на: https://engage2demand.cisco.com

Вебінар присвячений гіперконвергентним рішенням HyperFlex, що дозволяє повністю побудувати інфраструктуру для платформи віртуалізації на базі серверної платформи Cisco, включаючи мережеву складову, обчислювальні потужності і розділяється підсистему зберігання даних, реалізовану на базі дисків, встановлених в серверні вузли.