Juniper Networks Academic Alliance: наступний етап співробітництва

10:13, 30-09-2017

Відповідно до угоди про приєднання нашого Університету до всесвітнього академічного альянсу JNAA (Juniper Networks Academic Alliance), та згідно з планом реалізації освітньої програми Juniper Networks Academic Alliance, здійснено перехід до наступного етапу співробітництва.

28 вересня 2017 року укладено договір, що передбачає поставлення необхідного обладнання та програмного забезпечення, необхідного для проведення курсів компанії Juniper Networks.

Викладання навчального матеріалу курсів за авторизованими програмами Juniper Networks передбачено навчальними планами підготовки фахівців спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та буде здійснюватися сертифікованими викладачами БЕЗКОШТОВНО.

Відповідною Угодою передбачене викладання в Державному університеті телекомунікацій п’яти основних курсів компанії:

• Juniper Networks (Введення в Junos (IJOS);
  • Основи маршрутизації (JRE);
  • Junos Intermediate Routing (Juniper Enterprise Switching);
  • та трьох електронних курсів Juniper для дистанційного навчання (Основи мереж; Junos як друга мова; Junos як мова безпеки).

Наші студенти отримують чудову можливість безкоштовно отримати сертифікат компанії Juniper, відповідно до обраної дисципліни вільного вибору: вибір дисципліни «Побудова ІТ-мереж на обладнанні JUNIPER» забезпечує можливість проходження тестування для отримання сертифікату JNCIA – Junos; вибір дисципліни «Технічна експлуатація телекомунікаційних систем і мереж» - сертифікату JNCIS-ENT. Складання іспиту буде проходити в сертифікованому тестовому центрі компанії Pearson VUE на базі кафедри Телекомунікаційних систем та мереж.

Таким чином, реалізація досягнутих домовленостей та впровадження в навчальному процесі кафедри телекомунікаційних систем та мереж курсів компанії Juniper Networks не лише підвищує конкурентоспроможність Університету на ринку надання освітніх послуг, але і реально дозволяє підвищити шанси успішного працевлаштування наших випускників в усьому світі шляхом видачі міжнародних сертифікатів, що визнаються в 175 країнах.