Знайомство кафедри маркетингу з майбутніми студентами

14:36, 03-10-2017

22 та 29 вересня 2017 року кафедра маркетингу Державного університету телекомунікацій, в особі завідувача кафедри д.е.н., професора Виноградової О.В. та к.е.н., доцента Наторіної А.О., гостинно зустрічала майбутніх вступників та їх батьків.

Упродовж зустрічей присутні ознайомлювалися з можливістю здобуття престижної, конкурентоздатної та затребуваної у сфері ІТ спеціальності «Маркетинг».

Особливе зацікавлення у відвідувачів викликала співпраця кафедри маркетингу з відомими компаніями «UDS CONSULTING», «МЕДІАСАППОРТ» та телекомунікаційними компаніями-партнерами університету «Київстар», «Укртелеком», «Vodafone Україна».

Слід зазначити, у кінці кожного заходу, гості отримували вичерпні відповіді на актуальні питання, що їх цікавили, а саме – особливості освітнього процесу та перспективи працевлаштування випускників зі спеціальності «Маркетинг».

Чекаємо на Вступі-2018!