Кураторська година на кафедрі Менеджменту

10:07, 04-10-2017

Студентське життя в Державному університеті телекомунікацій складається не лише з Група МНД-41 регулярно проводить зустрічі із своїм куратори Сазоновою Світланою Володимирівною.

На кураторських годинах, які проходять раз на тиждень, обговорюються питання: поповнення грипу новими студентами та із адаптація у колективі, відвідування аудитор них занять групою, участь групи у наукових та культурно-масових заходах Університету.

Але окрім робочих питань з групою плануються заходи поза учбовим закладом, наприклад: відвідування мещеїв, виставок, майстер-класів, тренінгів та інших заходів.

Творча, креативна, весела та дружна група МНД-41 бажає всім яскравого та насиченого цікавими подіями учбового року!