Державний Університет Телекомунікацій

У навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору

У навчально-науковому інституті  заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору,   продовжується  напружена навчальна пора.         

У 2017 році 659 абітурієнтів стали студентами заочної та дистанційної форми навчання в найпрестижнішому навчальному закладі України – Державному університеті телекомунікацій.

Особливим попитом користувалось навчання для здобуття освітнього ступеня магістра.  Якщо у 2016 році магістрами бажали стати 170 абітурієнтів, то у 2017році – 258!

Досягнути таких результатів стало можливим завдяки проведенню колективом Університету профорієнтаційної роботи у навчальних закладах України  протягом всього учбового року.

Так, працівники навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання  провели зустрічі з учнями 10-11класів у більш, як 80 школах, ліцеях, гімназіях, коледжах,  технікумах та профтехучилищах у Київській, Черкаській областях та м. Києві.

Такий великий попит на навчання викликаний тому, що в нашому Університеті практично реалізовано концептуально нову освітню модель, в якій враховані рекомендації роботодавців, побажання студентів, досягнення світового досвіду, що забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

У вересні ц.р. вже проведено сесії студентів освітнього ступеня - бакалавр та освітнього рівня -  спеціаліст.

Оцініть новину:
3

Читайте також

З 1 вересня 2017 року вперше розпочалась підготовка МАГІСТРІВ за напрямом Інженерія програмного забезпечення в Державному університеті телекомунікацій..
У зв'язку з численними запитами студентів, батьків і представників громадських організацій щодо організації навчального процесу університетув зимо..
Які системи, тканини і органи організму людини вибирають для своєї мішені радіоактивні речовини? На дане питання відповіли вчені Національного науково..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 575
^