Державний Університет Телекомунікацій

У навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору

У навчально-науковому інституті  заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору,   продовжується  напружена навчальна пора.         

У 2017 році 659 абітурієнтів стали студентами заочної та дистанційної форми навчання в найпрестижнішому навчальному закладі України – Державному університеті телекомунікацій.

Особливим попитом користувалось навчання для здобуття освітнього ступеня магістра.  Якщо у 2016 році магістрами бажали стати 170 абітурієнтів, то у 2017році – 258!

Досягнути таких результатів стало можливим завдяки проведенню колективом Університету профорієнтаційної роботи у навчальних закладах України  протягом всього учбового року.

Так, працівники навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання  провели зустрічі з учнями 10-11класів у більш, як 80 школах, ліцеях, гімназіях, коледжах,  технікумах та профтехучилищах у Київській, Черкаській областях та м. Києві.

Такий великий попит на навчання викликаний тому, що в нашому Університеті практично реалізовано концептуально нову освітню модель, в якій враховані рекомендації роботодавців, побажання студентів, досягнення світового досвіду, що забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

У вересні ц.р. вже проведено сесії студентів освітнього ступеня - бакалавр та освітнього рівня -  спеціаліст.

Оцініть новину:
3

Читайте також

Шановні абітурієнти! Кафедра економіки підприємств та соціальних технологій запрошує на навчання за спеціальністю 051 «Економіка». Вашій у..
Шановний абітурієнте!У тебе зараз настав одночасно і важкий, і цікавий час. Час вибору... А точніше сказати, настав час вибору свого майбутнього. Вибі..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 795
^