Державний Університет Телекомунікацій

У навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору

У навчально-науковому інституті  заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору,   продовжується  напружена навчальна пора.         

У 2017 році 659 абітурієнтів стали студентами заочної та дистанційної форми навчання в найпрестижнішому навчальному закладі України – Державному університеті телекомунікацій.

Особливим попитом користувалось навчання для здобуття освітнього ступеня магістра.  Якщо у 2016 році магістрами бажали стати 170 абітурієнтів, то у 2017році – 258!

Досягнути таких результатів стало можливим завдяки проведенню колективом Університету профорієнтаційної роботи у навчальних закладах України  протягом всього учбового року.

Так, працівники навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання  провели зустрічі з учнями 10-11класів у більш, як 80 школах, ліцеях, гімназіях, коледжах,  технікумах та профтехучилищах у Київській, Черкаській областях та м. Києві.

Такий великий попит на навчання викликаний тому, що в нашому Університеті практично реалізовано концептуально нову освітню модель, в якій враховані рекомендації роботодавців, побажання студентів, досягнення світового досвіду, що забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

У вересні ц.р. вже проведено сесії студентів освітнього ступеня - бакалавр та освітнього рівня -  спеціаліст.

Читайте також

У вересні – жовтні цього року проведені сесії студентів 4-го і 5-го курсів та перші установчі сесії студентів 1-го курсу (бакалаври) та 6-го кур..
Шановні студенти!9 листопада 2017 року відбудутьсявибори:Голови Студентської ради факультету Телекомунікацій.Голови Студентської ради Навчально-науков..
Дев’ята міжнароднанауково-технічна конференціяПРОБЛЕМИ ІНФоРМАТИЗАЦІЇ13 – 14 грудня 2017 рокуТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇСекція 1. Інформатизація ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 479
^