Державний Університет Телекомунікацій

У навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору

У навчально-науковому інституті  заочного та дистанційного навчання підведені підсумки набору,   продовжується  напружена навчальна пора.         

У 2017 році 659 абітурієнтів стали студентами заочної та дистанційної форми навчання в найпрестижнішому навчальному закладі України – Державному університеті телекомунікацій.

Особливим попитом користувалось навчання для здобуття освітнього ступеня магістра.  Якщо у 2016 році магістрами бажали стати 170 абітурієнтів, то у 2017році – 258!

Досягнути таких результатів стало можливим завдяки проведенню колективом Університету профорієнтаційної роботи у навчальних закладах України  протягом всього учбового року.

Так, працівники навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання  провели зустрічі з учнями 10-11класів у більш, як 80 школах, ліцеях, гімназіях, коледжах,  технікумах та профтехучилищах у Київській, Черкаській областях та м. Києві.

Такий великий попит на навчання викликаний тому, що в нашому Університеті практично реалізовано концептуально нову освітню модель, в якій враховані рекомендації роботодавців, побажання студентів, досягнення світового досвіду, що забезпечує нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненими спеціальностями.

У вересні ц.р. вже проведено сесії студентів освітнього ступеня - бакалавр та освітнього рівня -  спеціаліст.

Оцініть новину:
3

Читайте також

У Державному університеті телекомунікацій послідовно реалізується концептуально нова освітня модель, яка забезпечує нашим випускникам незаперечні конк..
Не секрет, що знання, які пропонує класична вища освіта, все менше відповідають реальним вимогам сучасного ринку праці у сфері виробництва телекомунік..
На Софійській площі у Києві розпочався VIII Всеукраїнський фестиваль писанок, який відвідали студенти 1 курсу групи МРД-11 в рамках арт-проекту Folk U..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 659
^