Удосконалення матеріально-технічного обладнання кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту

13:11, 06-10-2017

У процесі навчання студентів по спеціальності Кібербезпека (спеціалізації Системи технічного захисту інформації) на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту активно використовується сучасне обладнання виявлення каналів витоку інформації та захисту інформації.

Це скануючі приймачі, детектори електромагнітного поля, детектор нелінійних переходів, обладнання технічної системи охорони, системи відеоспостереження. Викладачі кафедри відслідковують інновації у даному напряму.

Так, у взаємодії з фірмами партнерами було обладнано лабораторію № 423 сучасним обладнанням системи контролю та управління доступом – біометричним сканером та електромеханічним замком.

Таким обладнанням оснащуються об’єкти інформаційної діяльності з метою недопущення сторонніх осіб та унеможливлення витоку інформації з обмеженим доступом матеріально-речовим каналом.

Відтепер студенти мають можливість на практиці закріпити свої теоретичні знання по адмініструванню та функціонуванню систем контролю та управління доступом на об’єкти інформаційної діяльності.