Запрошуємо на міжнародну виставку і конференцію expoTEL

13:49, 06-10-2017

Поряд з теоретичною підготовкою, практична складова навчання студента має важливе значення для формування майбутнього фахівця в галузі телекомунікацій.

Знання та вміння, які студенти отримують в навчальних аудиторіях і лабораторіях Університету, відповідають сучасним вимогам роботодавців, але для успішного здійснення професійної діяльності потрібен ще широкий інженерний кругозір, що охоплює сучасні та перспективні напрямки і технології телекомунікацій.

Одним з моментів, що дозволяє формувати такий світогляд, є відвідування тематичних вистовок і конференцій.

Кафедра телекомунікаційних технологій рекомендує всім, хто цікавиться телекомунікаційними технологіями, відвідати Міжнародну виставку та конференцію з технологій і послуг в області IT та телекомунікацій в регіоні СНД і Східній Європі expoTEL, яка відбудеться 26-27 жовтня 2017 року в Виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за адресою https://expoua.all.biz/expotel-expo175

Кафедра телекомунікаційних технологій організовує відвідування виставки для студентів, котрі займаються в наукових гуртках кафедри і для першокурсників спеціалізації волоконно-оптичні системи передачі.