Засідання наукового гуртка кафедри УІКБ

15:38, 06-10-2017

На засіданні наукового гуртка кафедри  “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою”, яке відбулося 4 жовтня, студентів групп УБД-21 та УБД-31 ознайомлено з вимогами до написання тез і наукових статей. У презентації висвітлено питання оформлення тез, правил формулювання назви, структурування тексту  доповіді та оформлення списку використаних джерел  і літератури.

Керівник гуртка Мужанова Т.М. закликала студентів брати участь у наукових семінарах і конференціях університету та готувати тези доповідей, що є першим кроком у формуванні навичок науково-дослідної роботи.

Також на засіданні обговорено тематику засідань гуртка на перший семестр навчального року. Зокрема значний інтерес серед студентів викликала тема «Конкурентна розвідка в системі забезпечення інформаційної безпеки підприємства», яка буде обговорена на наступному засіданні гуртка.