ІТ професія – твій шанс стати успішним, фестиваль "TETRIX"

18:30, 06-10-2017

На початку жовтня 2017 року студенти Державного університету телекомунікацій спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність  відвідали ІТ-фестиваль TexriX, який покликаний допомогти кожному студенту віднайти себе у світі IT та hi-tech технологій.

На заході були представлені найбільші та найкращі компанії-роботодавці у сфері IT. Організаторами було проведено інтерактивний форум, серед тих хто не боїться проявити свої здібності та спроможність до роботи в команді, під час якого фахівці різних галузей розроблення програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери, підприємці) спільно працюють над розв’язанням однієї проблеми.

Також були проведені ІТ-квести та Startup Challenge, на якому розглядалося безліч цікавих ідей.

Окремої уваги заслуговував насичений лекторій  щодо досягнень українців у сфері IT, щодо можливостей кар'єри в компаніях та досягнення нових горизонтів шляхом генерації та втілення власних проектів.

Не обійшлось і без розваг –VR-games та безліч old school та hi-tech.

Студенти ПТБ-21 були задоволені можливістю поспілкуватися з реальними роботодавцями-представниками деяких ІТ-компаній щодо стажування на цих підприємствах у майбутньому, побачити досягнення у сфері ІТ, ознайомитися з технологіями, що чекають нас вже завтра.

Textrix – чекай на нас наступного року!

Фотографії