CEE 2017 - найбільша виставка електроніки, електротехніки

10:01, 10-10-2017

7, 8 жовтня 2017 року працівники кафедри відвідали виставку де було представлено ІТ технології  більш ніж  150 лідерів світової індустрії з різних галузей.

На стендах провідних компаній світу демонструвалися  інноваційні та традиційні продукти і рішення:

• смартфони, планшети, розумні годинники;
  • 3D-принтери і 3D-ручки;
  • ультрабуки, електронні книги, фотоапарати і відеокамери;
  • МФУ, принтери, телевізори, малі і великі побутові прилади;
  • IoT;
  • рішення для бізнесу.

Виставка включала в себе демонстрацію продуктів в форматі системної інтеграції: корпоративні та приватні рішення різних напрямків, в тому числі уніфікованих комунікацій, відеоспостереження, бездротового зв'язку, мережевої безпеки, відеоконференцій, хмарних технологій, безпеки та багатьох інших виробничих ліній на базі робочих станцій, серверів і систем зберігання, активного і пасивного мережевого обладнання, системно-прикладного програмного забезпечення, що поставляються ERC.

Під час відвідування виставки було приємно зустріти, як студентів так і  наших випускників, які приймали безпосередню участь в проведенні виставки.

Відвідування таких виставок дозволить викладачам  перевести до навчального процесу іноваційні підходи при розробці та застосуванні сучасних інформаційних  технологій та методів їх захисту.