Викладачі кафедри відвідали міжнародну виставку CEE 2017

13:37, 10-10-2017

Кожен викладач повинен ретельно відслідковувати усі сучасні досягнення у галузі,  в якій він веде викладацьку діяльність. У зв’язку з цим викладачі кафедри Комп’ютерних наук не могли пройти повз великої міжнародної виставки CEE 2017, яка пройшла у Києві 7-8 жовтня 2017 року.

CEE 2017 - масштабна виставка електроніки, електротехніки,  електротранспорту в Україні. Вона  відбувається щорічно з 2006 року.

Цього року виставка зібрала  понад 150 лідерів світової індустрії різних галузей. На стендах провідних компаній світу демонструватимуться поточні та найновіші продукти і рішення: смартфони, планшети, розумні годинники, 3D принтери та 3D-ручки, дрони, платформи електронних будівельних блоків, трендові гаджети сегментів розваг, DIY, STEM та мейкерства, в тому числі інноваційні та традиційні продукти та рішення, ультрабуки, електронні книги, фотоапарати та відеокамери, принтери, телевізори, малі і великі побутові прилади, електромобілі, продукти електроенергетики та світлодіодні продукти, рішення для бізнесу та інших установ.

Виставка включає демонстрацію продуктів для бізнесу у форматі системної інтеграції. Демонструються корпоративні та приватні рішення різних напрямків, зокрема уніфікованих комунікацій, відеоспостереження, бездротового зв'язку, мережевої безпеки, відео конференцій, хмарних технологій, безпеки та багатьох інших виробничих ліній на базі робочих станцій, серверів та систем зберігання, активного та пасивного мережевого обладнання, системно-прикладного програмного забезпечення.

Зібрані на виставці матеріали, нову інформацію та демонстрації нових засобів електроніки  викладачі кафедри Комп’ютерних наук у найкоротший термін доведуть до студентів.

Фотографії