Українські проекти та інновації на європейський рівень

15:51, 10-10-2017

30 листопада 2011 року Європейська комісія офіційно оголосила про створення нової програми "Горизонт-2020"(Horizon 2020/H2020) призначеної об'єднати фінансування досліджень та інновацій в ЄС.

Ця програма впроваджена в період з 2014 по 2020 роки. Програма "Горизонт 2020" дозволить полегшити виконання науково-дослідницьких та інноваційних робіт і підвищити їх ефективність, а також стимулювати зростаючу та більшу зайнятість, зважаючи на важливі завдання, які стоять перед нашим суспільством.

Керівництво кафедри планує провести конкурс серед студентів, аспірантів, докторантів на кращі наукові проекти, які стосуються таких напрямків: супутникова навігація, спостереження за поверхнею Землі, захист європейських ресурсів в космосі, конкурентоспроможність космічних технологій.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в конкурсі. Умови та час проведення конкурсу будуть оголошені додатково. Кращі наукові проекти будуть представлені на конкурсну комісію з подальшою можливістю отримання матеріальних грантів, які забезпечують проведення наукових досліджень.

У Державному космічному агентстві України розроблений посібник для українських вчених космічної галузі щодо участі у програмі ЄС "Горизонт-2020", електронна версія якого буде найближчим часом розміщена на сайті університету.

Докладніше про програму "Горизонт 2020" Ви можете прочитати у додатку до цієї статті.

Кафедра космічних систем

та комплексів і супутникових