Семінар "Сучасні космічні технології"

14:09, 11-10-2017

6 жовтня 2017 року в приміщенні конференц-залу Державного університету телекомунікацій був проведений науково-практичний семінар "Сучасні космічні технології", присвячений 60-ій річниці початку космічної ери.

З доповіддю "Перший супутник як фактор початку космічної ери" виступив завідувач кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, доктор технічних наук Фролов В.Ф.

З доповідями також виступили:

1) Заступник начальника Національного центру управління та випробувань космічних засобів - Яковенко В.В., з доповіддю на тему: "Підготовка фахівців з застосуванням космічних засобів для Національного центру та Збройних Сил України";

2) Проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор технічних наук, професор Машков О.А., з доповіддю на тему: "Екологічний моніторинг з застосуванням космічних технологій";

3) Докторант кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, кандидат технічних наук, Власенко Г.М., з доповіддю на тему:"Сучасна роль телекомунікаційних систем в освоєнні космічного простору".

На семінарі були присутні студенти 1,2 та 4 курсів факультету телекомунікацій. Обговорення сучасних проблем освоєння космічного простору пройшло жваво, проявлено зацікавленість в сучасних наукових розробках та залучення студентів в роботі наукових гуртків.