У навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання продовжується профорієнтаційна робота

14:13, 11-10-2017

Ще в серпні ц.р. ректором Університету був затверджений «План профорієнтаційної роботи у Державному університеті телекомунікацій у 2017-2018 навчальному році».

Згідно цього плану колектив навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання проводить активну профорієнтаційну роботу в навчальних закладах м. Києва.

З урахуванням досвіду проведеної роботи у 2016-2017 н. р.  були визначені базові  навчальні заклади,  укладені Договори про співробітництво та узгоджені Плани проведення спільної профорієнтаційної роботи у             2017-2018 н.р. з керівниками СШ № 70, гімназії № 48 Шевченківського району,  СШ № 224 Дніпровського району, гімназії № 34 «Либідь» імені  Віктора Максименка Подільського району м. Києва.

Під час проведення  зустрічей з учнями 10-11 класів визначаються бажаючі навчатись на підготовчих курсах та продовжити навчання в Університеті, створюється база даних цих учнів.

Після зустрічей з учнями випускних класів працівники інституту планують взяти участь у проведенні батьківських зборів, на яких довести  до батьків інформацію про іноваційні зміни в учбових планах, умови навчання, вартість навчання за контрактом в Університеті.

Особлива увага приділяється організації екскурсій учнів випускних класів до Університету. Причому, ця робота проводиться в інституті в тісному контакті з колективами кафедр.

Так, спільно з завідуючим кафедрою комп’ютерних наук Вишнівським В.В.     6 жовтня була проведена екскурсія учнів двох випускних класів СШ № 70.

В конференц-залі перед учнями виступили декани інституту телекомунікацій та інформатизації Коршун Н.В. та Бондарчук А.П., директор інституту захисту інформації Довбешко С.В., Голова студентської ради Університету Бондаренко Є.О.