Шлях до майбутньої високооплачуваної роботи через практичні навички

14:58, 12-10-2017

В нашому університеті активно впроваджуються інноваційні зміни змісту навчання в бік збільшення його практичної направленості. Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій не відстає від інших в цьому напрямку.

Загально відомо, що раціональне використання наданих частот та вимірювання спектрів сигналів, що випромінюються, складає основу діяльності фахівців спеціальності Телекомунікації та Радіотехніка.

Професійні прилади для вимірювання спектрів мають надзвичайно високу вартість і тому застосовуються тільки великими телекомунікаційними компаніями.

Але викладачі кафедри знайшли вихід та в ініціативному порядку придбали недорогий але достатньо ефективний пристрій аналізу спектру на основі мікросхеми RTL2832U, який працює разом з персональним комп’ютером. На базі цього пристрою була розроблена лабораторна робота, яка вже в цьому семестрі буде проводитися зі студентами які вивчають дисципліну «Генерування та формування сигналів».

В наступному семестрі вона буде включена до програми навчання студентів по дисципліні «Системи мобільного зв’язку».

Викладачі кафедри впевнені, що зазначена робота значно допоможе підвищити знання студентів та сформувати в них практичні навички так необхідні для їх майбутніх роботодавців.