Масштабна виставка електроніки та розваг CEE 2017

08:27, 11-10-2017

7-8 жовтня 2017 року, група МНД-21 разом з куратором Сорокою А.М. відвідали масштабну виставку електроніки та розваг СЕЕ 2017.

На виставці було представлено понад 150 лідерів світової індустрії різних галузей, які включали демонстрацію продуктів для бізнесу у форматі системної інтеграції.

Було продемонстровано корпоративні та приватні рішення різних напрямків, зокрема уніфікованих комунікацій, відеоспостереження, бездротового зв'язку, мережевої безпеки, відеоконференцій, хмарних технологій, безпеки та багатьох інших виробничих ліній на базі робочих станцій, серверів та систем зберігання, активного та пасивного мережевого обладнання, системно-прикладного програмного забезпечення, що постачаються ERC.

CEE 2017 - масштабна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні. На стендах провідних компаній світу демонструватимуться поточні та найновіші продукти і рішення: смартфони, планшети, розумні годинники, 3D принтери та 3D-ручки, гіроскутери та гіроколеса, електровелосипеди та електросамокати, роботи, дрони, платформи електронних будівельних блоків, меккани, сучасні іграшки та інші трендові гаджети сегментів розваг, DIY, STEM та мейкерства, в тому числі інноваційні та традиційні продукти та рішення, ультрабуки, електромобілі, продукти електроенергетики та світлодіодні продукти, рішення для бізнесу та інших установ.

Фотографії