Виконання конкурсних робіт Малої Академії наук України на базі кафедри

07:51, 14-10-2017

12 жовтня 2017 року 8 ліцеїстів Технічного ліцею м. Києва вже другий рік поспіль відвідали Державний університет телекомунікацій з метою проведення досліджень за програмою підготовки робіт на конкурс Малої академії наук України (МАН) – освітньої системи, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів навчальних закладів України, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку і професійного самовизначення та сприяє нарощуванню наукового потенціалу нашої країни.

Роботи були проведені в лабораторіях кафедр Телекомунікаційних систем та мереж, Телекомунікаційних технологій, та Фізики, де ліцеїстами були виконані наступні дослідження:

• Визначення моменту інерції твердого тіла правильної форми в залежності від вісі обертання;
  • Дослідження залежності рушійної сили від відстані;
  • Визначення концентрації вільних носіїв заряду в напівпровіднику n-типу;
  • Дослідження сферичної аберації.

Результати даних робіт, отримані в процесі досліджень, будуть оформлені та представлені на конкурс в Малу академію наук України. При цьому, минулорічні роботи, проведені на базі нашого Університету, зайняли перші місця по Києву та Україні.

Наступного року нам буде надзвичайно приємно побачити випускників ліцею з числа конкурсантів у лавах першокурсників Державного університету телекомунікацій, а іншим ліцеїстам надати усю можливу допомогу у виконанні подальших досліджень!

Бажаємо успіхів новому поколінню науковців!

Фотографії