Державний Університет Телекомунікацій

Тільки в ДУТ курси всесвітньо відомої компанії Cisco впроваджені в навчальний процес!!! (Перші сертифікати в цьому навчальному році)

Кафедра Комп'ютерної інженерії вже кілька років тісно співпрацює з компанією Cisco - світовим лідером з продажу мережевого обладнання. Результат цієї співпраці очевидний, а саме:

Тільки в Державному університеті телекомунікацій курси всесвітньо відомої компанії Cisco впроваджені в навчальний процес!!!

Наші студенти можуть безкоштовно отримувати найсучасніші знання в області мережевого обладнання і, після успішного проходження курсів, отримати безкоштовно сертифікат компанії Cisco.

Навчання проходить в створеній на кафедрі Академії Cisco, на обладнанні останнього покоління.

18 жовтня 2017 року відбулося вручення перших сертифікатів Cisco "Вступ у Всеохоплюючий Інтернет" студентам 3 курсу.

Сертифікати вручала Домотенко Олена Григорівна, Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Білорусі. Всього було вручено 31 сертифікат.

ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ!!!


Фотографії

Оцініть новину:
84

Читайте також

Професор кафедри менеджменту Зеліско І.М. спільно з доцентом Олійник Л.А. (НУБіП України) випустили навчальний посібник Місцеві фінанси. У навчальному..
Запрошуються фахівці – викладачі англійської мови на заміщення вакантних посад доцента і викладача кафедри іноземних мов.Для викладача досвід ро..
Які системи, тканини і органи організму людини вибирають для своєї мішені радіоактивні речовини? На дане питання відповіли вчені Національного науково..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 126
^