Державний Університет Телекомунікацій

Тільки в ДУТ курси всесвітньо відомої компанії Cisco впроваджені в навчальний процес!!! (Перші сертифікати в цьому навчальному році)

Кафедра Комп'ютерної інженерії вже кілька років тісно співпрацює з компанією Cisco - світовим лідером з продажу мережевого обладнання. Результат цієї співпраці очевидний, а саме:

Тільки в Державному університеті телекомунікацій курси всесвітньо відомої компанії Cisco впроваджені в навчальний процес!!!

Наші студенти можуть безкоштовно отримувати найсучасніші знання в області мережевого обладнання і, після успішного проходження курсів, отримати безкоштовно сертифікат компанії Cisco.

Навчання проходить в створеній на кафедрі Академії Cisco, на обладнанні останнього покоління.

18 жовтня 2017 року відбулося вручення перших сертифікатів Cisco "Вступ у Всеохоплюючий Інтернет" студентам 3 курсу.

Сертифікати вручала Домотенко Олена Григорівна, Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Білорусі. Всього було вручено 31 сертифікат.

ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ!!!


Фотографії

Читайте також

Соціолог – це професія майбутнього, а наші студенти крокують в ногу з часом. 18 жовтня 2017 року студент групи СТД-41, Валенок Андрій у процесі ..
20 жовтня 2017 року кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності організувала і провела екскурсію до Державного університету телекомунікаці..
До уваги студентів 3-6 курсів технічних спеціальностей, а також усіх бажаючихУ вівторок, 14.11.2017, о 13-30 у студентському центрі Державного універс..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 898
^