Державний Університет Телекомунікацій

Тільки в ДУТ курси всесвітньо відомої компанії Cisco впроваджені в навчальний процес!!! (Перші сертифікати в цьому навчальному році)

Кафедра Комп'ютерної інженерії вже кілька років тісно співпрацює з компанією Cisco - світовим лідером з продажу мережевого обладнання. Результат цієї співпраці очевидний, а саме:

Тільки в Державному університеті телекомунікацій курси всесвітньо відомої компанії Cisco впроваджені в навчальний процес!!!

Наші студенти можуть безкоштовно отримувати найсучасніші знання в області мережевого обладнання і, після успішного проходження курсів, отримати безкоштовно сертифікат компанії Cisco.

Навчання проходить в створеній на кафедрі Академії Cisco, на обладнанні останнього покоління.

18 жовтня 2017 року відбулося вручення перших сертифікатів Cisco "Вступ у Всеохоплюючий Інтернет" студентам 3 курсу.

Сертифікати вручала Домотенко Олена Григорівна, Менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Білорусі. Всього було вручено 31 сертифікат.

ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ!!!


Фотографії

Оцініть новину:
85

Читайте також

Тільки в Державному університеті телекомунікацій студенти можуть отримати сертифікати провідних компаній світу в навчальному процесі!Кафедра Комп&rsqu..
Уряд удосконалив механізм фінансування заходів з охорони праці роботодавцем та ведення обліку витрат на охорону праці в системі бухгалтерського, подат..
3 квітня 2018 р. кафедрою “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” була організована зустріч студентів навчальних груп УБД-31(..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 283
^