Конкурс Master the Mainframe 2017 від IBM Corporation

14:44, 19-10-2017

Партнер нашого університету Корпорація IBM, з якою тісно співпрацює кафедра системного аналізу, у рамках програми IBM Z Academic Initiative, яка забезпечує вивчення мейнфреймів та ресурсів для студентів у більше ніж 70 країнах світу, проводить конкурс "Master the Mainframe 2017". Приймаючи участь у цьому конкурсі, студенти мають можливість вчитися, готуватися до кар’єри та вигравати призи.

Конкурс складається з трьох етапів.

Частина 1. Вивчіть основи.

Знайомство з мейнфреймом IBM Z, інтерфейсами користувача, основними поняттями та структурами даних. IBM надасть покрокові інструкції для виконання завдань і для успішного проходження другої частини.

Приз: $ 25 USD на подарунковій карті Amazon/Alibaba для 750 учасників, взятих з імовірністю 1/4 з тих, хто першим розв’яже повністю правильно 3000 задач.

Частина 2. Практика

Програмування (розширені команди, системне налаштування та навігація), розробка (C, JAVA, COBOL, Assembler та REXX), дослідження проблем операційних систем на IBM Z.

Приз: $ 100 USD на подарунковій карті Mastercard/Visa для учасників, які повністю правильно розв’яжуть 200 задач.

Частина 3. Спробуйте задачі.

Глибоке занурення із використанням реальних життєвих сценаріїв, з якими зіштовхуються досвідчені системні програмісти. Задачі поставлять тест над конкурсантами і ідентифікують тих, у кого найбільше мотивації та рішучості освоїти мейнфрейм.

Приз: для топ-2 учасників з кожного регіону (Північна Америка, Латинська Америка, Південна Азія, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Середній Схід) отримають стипендію на суму $ 2750 USD для візиту до головного офісу IBM у своєму регіоні і зустрічі з ключовими керівниками та рекрутерами по своїх проектах.

Крім цього, кожен переможець отримає нагороду «Майстер-мейнфрейм-глобальний переможець».

Троє найкращих учасників отримають HTC Vive вартістю $ 799 USD.